A A A
  • Pasowanie w Żabkach
    Pasowanie w Żabkach
  • Pasowanie w Żabkach
    Pasowanie w Żabkach

Archiwum Przedszkole 2013/14

Spotkanie z terapeutami dogoterapii


Dzień babci i dziadka


Spotkanie z panem leśniczym...


6 grudnia odwiedził nas wspaniały gość, który jest zawsze bardzo mocno oczekiwany przez wszystkie dzieci. Oczywiście chodzi o MIKOŁAJA. Przyjęliśmy Go bardzo serdecznie, wspólnie śpiewaliśmy piosenki, opowiadaliśmy wierszyki były również tańce oraz pamiątkowe zdjęcia. Na koniec Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom wspaniałe prezenty. Bardzo dziękujemy Ci Mikołaju!


W tym roku w konkursie świątecznym na najpyszniejszy, najciekawszy, najbardziej pomysłowy piernik brało udział bardzo dużo dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Oczywiście wygrali wszyscy.


31 października wybraliśmy się na spacer, aby zapalić znicz pod krzyżem.


30 października w grupie "Żabki" odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.


21 października mieliśmy w przedszkolu spotkanie z policjantami.


14 października 2013 odwiedził nasze przedszkole teatrzyk kukiełkowy i wszystkie przedszkolaki mogły obejrzeć „Bajkę o rybaku i złotej rybce”.

 


10 października 2013

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DRZEWA.

Naszym marzeniem jest żyć i cieszyć się pięknem przyrody. By te marzenia mogły się spełnić, należy szczególnie w takich dniach zatrzymać się i zrobić coś dla natury. My w naszym przedszkolu zasadziliśmy jabłonkę, która na wiosnę zakwitnie i będzie zachwycać nas zapachem i kolorami, latem będziemy odpoczywać w jej cieniu, jesienią zbierać jej owoce, a zimą w podziękowaniu ulepimy dla niej bałwana. Ale najważniejsze, że dzięki niej i innym drzewom nasza planeta może mieć swoją przyszłość.

 


18 września 2013 odbyły się w grupie „Żabki” urodziny marchewki na, które zaprosiliśmy starszą grupę przedszkolaków. W tym dniu mieliśmy między innymi teatrzyk przedstawiony przez naszą panią, robiliśmy pyszny marchewkowy sok, którym poczęstowaliśmy zaproszonych gości.